Wdrożenia Asterisk Warszawa – Outsourcing IT.

asterisk_warszawa

Wdrożenia Asterisk Warszawa – Iptelekom dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu w systemach telekomunikacyjnych świadczy usługi wdrożeń systemów Asterisk.

Nowoczesna autostrada na odcinku Stryków – Warszawa, otworzyła przed nami kolejną możliwość na rozwój naszej firmy. Otóż dojazd z Łodzi do Warszawy to dla nas 1 godzina spokojnej jazdy. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze drogowej Iptelekom od lat rozszerza usługi Outsourcingowe w zakresie  telekomunikacji na terenie Warszawy. Nasz zespół posiada wysokie kwalifikacje i kompetencje w zakresie projektowania, wdrażania i obsługi systemów telekomunikacyjnych.

Nie do przecenienia naszą przewagą na rynku jest stawka za usługi. Otóż opiekę informatyczną i pomoc przy wdrożeniach jesteśmy w stanie realizować przy zachowaniu konkurencyjnych cen na tle firm Warszawskich.

Mamy bogate portfolio, w którym znajdują się klienci z różnych sektorów przedsiębiorczości m. in.:

– transport/logistyka.

– sektor bankowy,

– sprzedaż hurtowa/detaliczna,

– profesjonalne Call Center,

– gastronomia i hotele,

– sektor publiczny i edukacja.

Nasz zespół specjalizuje się w instalacji oraz konfiguracji centralek telefonicznych VoIP opartych o oprogramowanie Asterisk. Rozwiązania jakie proponuje Iptelekom pomagają firmą zmniejszyć koszty związane rozmowami telefonicznymi. Centrale oparte o system pozwalają na szereg zaawansowanych funkcjonalności:

– IVR,

– kolejkowanie połączeń, parkowanie rozmów,

– poczta głosowa,

– obsługę Fax2Mail,

– bilingi online,

– nagrywanie rozmów,

– profesjonalna infolinia 815.

Iptelekom dzięki wieloletnim sukcesom na rynku telekomunikacyjnym również szkoli inne firmy, które dopiero są na początku swojej przygody z systemami Asterisk.

Podsumowują nasze usługi można przedstawić w trzech konkretnych punktach:

1. Szybkość reakcji – szybka reakcja i usunięcie awarii, dzięki bliskiej odległości miast Łódź-Warszawa również sprawna pomoc na miejscu u klienta.

2. Konkurencyjność – wysokiej jakości usługi świadczymy w konkurencyjnych stawkach w porównaniu do firm warszawskich.

3. Bogate doświadczenie – projektujemy, wdrażamy, szkolimy firmy w zakresie telekomunikacji. Jeżeli klient ma poważniejszy problem z systemem telekomunikacyjnym zawsze trafia do nas !

Zapraszamy do współpracy.

Poniżej możesz sprawdzić nasze podstawowe pakiety obsługi informatycznej.

Pakiety Outsourcingowe Iptelekom