Integracja whatsApp z centralą telefoniczną 3cx

Integracja whatsApp z centralą telefoniczną 3cx

 

Dzięki integracji WhatsApp z 3CX możesz prowadzić dyskusje ze swoimi klientami, przeszukiwać zarchiwizowane wiadomości w poszukiwaniu dowolnych informacji lub danych, których szukasz. Zaoszczędzony czas to dodatkowy plus dla twoich pracowników.

Można prowadzić dyskusję z klientem i odbierać wiadomości od klientów poprzez włączenie interaktywnego systemu czatu. Klienci mogą zadawać pytania lub wysyłać wiadomości w czasie rzeczywistym. Pozwala to na zwiększenie elastyczności w komunikacji z klientem. Klient nie musi dzwonić po krótką wiadomość lub przypomnienie. Klient nie musi wysyłać e-maila, na który będziesz patrzył podczas przerwy na lunch. Klient może również otrzymywać od Ciebie wiadomości.

 

 

Ograniczenia integracji WhatsApp

Integracja WhatsApp jest przeznaczona wyłącznie do odbierania wiadomości przychodzących. Nie możesz wysłać wiadomości wychodzącej do użytkownika WhatsApp bez wcześniejszego wysłania przez niego wiadomości. Masz wtedy 24 godziny na odpowiedź na wiadomość. Po tym nie możesz już odpowiedzieć na wiadomość!

Nie możesz rozpocząć rozmowy z użytkownikiem WhatsApp.

Skonfigurowany numer nie może być używany w innym WhatsApp, na przykład nie może być używany w Twojej aplikacji biznesowej WhatsApp na telefonie komórkowym.

 

Twoja firma poszukuje systemu VoIP ?  Zapraszamy do kontaktu.

IPTELEKOM
ul. Łyżwiarska 54,
94-124 Łódź

Projekty Centrale PBX VoIP
+48 426 000 000

Formularz kontaktowy Iptelekom