Nowy wersja PBX Freepbx v. 15 Asterisk v16

Nowy wersja PBX Freepbx v. 15 Asterisk v16

Witajcie,

Wdrożona i stabilna wersji już gotowa do realizacji wielu zaawansowanych funkcjonalności biznesowych. FreePBX, wersja 15, zawiera kilka ulepszeń opartych na opiniach biznesowych – przenosząc najpopularniejszy na świecie PBX na wyższy poziom.

Co nowego ? 

Poprawki błędów
FreePBX postanowił przyłożyć wiele czasu i wysiłku na zamknięcie zgłaszanych raportach o błędach poprzednich wersji.

Ogromny wzrost wydajności
FreePBX działa szybciej i wydajniej, więc najnowsza wersja FreePBX ma większą moc. Platforma została usprawniona o przetwarzanie połączeń i zwiększeniu wydajności procesora i pamięci stacji roboczej.

Kopia zapasowa i przywracanie
Aby poradzić sobie z problemem związanym z ponowną konfiguracją ustawień przy każdej aktualizacji, wprowadziliśmy w FreePBX 15 możliwość korzystania z funkcji tworzenia kopii zapasowych i przywracania w różnych wersjach FreePBX. Teraz będziesz mógł wykonać kopię zapasową systemu FreePBX (wersja 13 lub wyższa) i przywrócić go do dowolnego systemu Free PBX (wersja 15 lub wyższa).

Nowy interfejs API dla naszych programistów
FreePBX, stworzył platformę API opartą na GraphQL. Ta aktualizacja pozwala programistom osiągnąć wyższy poziom integracji FreePBX w ich środowisku.


Interesują Cię szczegóły związane z nowymi wersjami systemu ? Chciałbyś poznać wszystkie możliwości systemu IP PBX VoIP ? Skontaktuj się z nami.

IPTELEKOM Michał Ludwiczak
Al. Tadeusza Kościuszki 80/82 lok. 711,
90-437 Łódź

Projekty PBX
+48 426 000 000

Formularz kontaktowy Iptelekom